OVER SYMANTEC

  • Toevoegen

Mediacontacten

LinkedIn Facebook Twitter RSS
Onderstaande personen kunnen vragen van journalisten beantwoorden en hulp bieden bij andere mediagerelateerde zaken. Zij bieden geen technische ondersteuning. Voor technische assistentie bij onze producten verwijzen wij u door naar onze website voor Technische ondersteuning.
Chief Communications Officer
Colleen Lacter
+1 (650) 527-7611
colleen_lacter@symantec.com
Teamleider
Kristen Batch
+1 (650) 527-5152
kristen_batch@symantec.com
Bedrijfscommunicatie
Mara Mort
+ 1 (415) 850-8645
mara_mort@symantec.com
Overheden en verticale markten
Noah Edwardsen
+1 (424) 750-7574
noah_edwardsen@symantec.com
Bedrijfsverantwoordelijkheid, marketing en brand
Kristen Batch
+1 (650) 527-5152
kristen_batch@symantec.com
Technology Leadership Lead
Sondra Magness
+ 1 (424) 750-7576
sondra_magness@symantec.com
Symantec Security Response
Elizabeth Soares
+1 (650) 527-5537
elizabeth_soares@symantec.com
Teamleider
Sarah Tolle
+ 1 (650) 527-5528
sarah_tolle@symantec.com
Norton Consumer en MKB
Grace Kim
+ 1 (424) 750-7593
grace_kim@symantec.com
Mobile en Norton Zone
Deirdre Sena
+ 1 (424) 750-8470
deirdre_sena@symantec.com
Informatiebeveiliging
Spencer Parkinson
+ 1 (801) 995-7743
spencer_parkinson@symantec.com
Informatiebeheer
Jerry Gowen
+ 1 (503) 690-4714
jerry_gowen@symantec.com
Azië Pacific en Japan
Sumrita Chander
(+65) 64 13 4185
sumrita_chander@symantec.com
Verticals, Channels, Partners en Security Response
Libby Chang
+65 64 13 4187
libby_chang@symantec.com
Japan
Masaaki Yamamoto
(+81) 35 114 4308
masaaki_yamamoto@symantec.com
Asuka Nagai
(+81) 3 5114 4111
asuka_nagai@symantec.com
Groot-China
Linda Wang
(+86) 10 85 18 0008
linda_wang@symantec.com
Christine Lo
(+886) 2 87615102
christine_lo@symantec.com
Australië en Nieuw-Zeeland
Debbie Sassine
(+61) 2 90 86 2140
debbie_sassine@symantec.com
Zuid-Azië en Korea
Belinda Lim
(+65) 6 41 34 306
belinda_lim@symantec.com
Korea
Ae-Ri Cho
(+82) 2 3468 2195
aeri_cho@symantec.com
India
Sagar Desai
(+91) 20 4075 4110
sagar_desai@symantec.com
Sanjana Shetty
(+91) 80 66698280
sanjana_shetty@symantec.com
Europa, Midden-Oosten en Afrika
Paul Fox
+44 (0) 118943 7878
paul_fox@symantec.com
Duitsland
Antje Weber
(+49) 21 02 745 3892
antje_weber@symantec.com
Rusland, GOS, Israël, Zwitserland, Oostenrijk, Polen en Tsjechië
Ewa Lis
(+48) 605 59 2112
ewa_lis@symantec.com
VK en Ierland
Emma Jeffs
+44 (0) 118 943 7507
+44 (0) 7515 315 302
emma_jeffs@symantec.com
Cherry Giles
+44 (0) 118 9436846
+44 (0) 7715 853726
cherry_giles@symantec.com
Noord-Europese landen
Carolina Ramno
(+46) 8 457 3462
carolina_ramno@symantec.com
Frankrijk
Fredric Boullard
(+33) 1 41 45 43 15
frederic_boullard@symantec.com
Italië
Angela Morollo
+39 02 24115.215
angela_morollo@symantec.com
Benelux en Iberisch Schiereiland
Lilian Randzio
(+49) 21 02 745 3892
lilian_randzio@symantec.com
Opkomende landen Midden-Oosten en Afrika
Katie Beck
(+97) 1 55 300 6122
katie_beck@symantec.com
Technology Leadership
Jennifer Duffourg
+33 6 73 06 50 43
Jennifer_Duffourg@symantec.com
Stefan Wesche
(+49) 89 94 30 2510
stefan_wesche@symantec.com
Mexico
Heidi Cortes
(+52) 55 5091 0665
heidi_cortes@symantec.com
Brazilië
Taiane Alves
(+55) 11 7114 1350
taiane_alves@symantec.com

Een spreker aanvragen

Een spreker van Symantec aanvragen

@Symantec